INNOWACYJNY SYSTEM MOCOWAŃ

Rodzinna galeria Mikołajów #Dekorowanie
zainspiruj się
Przeglądanie zdjęć w rodzinnym albumie może przerodzić się w zabawę i przygotowywanie świątecznych ozdób, jeśli tylko wyjmiemy z ciężkiej księgi fotografie i nieco je ubarwimy na sposób mikołajkowy. Co będzie nam potrzebne i jak to zrobić?
29
Rodzinna kolekcja fotografii często przechowywana jest w ciężkich i nieporęcznych tomach. To sprawia, że przeglądamy je rzadko i oddajemy się pięknym wspomnieniom tylko w chwilach szczególnych. Tymczasem zdjęcia mogą stać się przedmiotem dobrej zabawy tuż przed świętami, jeśli przedstawione na nich ulubione osoby ubierzemy w atrybuty Mikołaja. W tym celu wybierz te spośród zdjęć, które przedstawiają wyraźne sylwetki postaci, a także portrety.
zrób to samAtrybuty św. Mikołaja
Zamiana każdej osoby uwiecznionej na fotografii w Mikołaja jest niezwykle prosta. Wystarczy każdą z nich odziać w czerwony, obszerny płaszcz, na głowę nałożyć czerwoną czapkę, wyposażyć w pastorał i wielki worek pełen prezentów. Niezbędne też będą białe wąsy i sięgającą pasa broda. Wszystkie te dodatki wykonasz w krótkim czasie za pomocą nożyczek i wcześniej zgromadzonych materiałów, które znajdziesz w szufladach i na dnie szafy.

Antyramka z dodatkami
Aby nie zniszczyć powierzchni zdjęć, włóż każdą z fotografii do antyram o różnych wymiarach. Teraz czas na wystrojenie osób wybranych do naszej ściennej galerii – poszczególne ozdoby zamocuj na powierzchni antyram za pomocą rzepów Command.

Ścienna kolekcja Mikołajów w jednej chwili
Teraz wystarczy wybrać ścianę, najlepiej dobrze wyeksponowaną, by zawiesić na niej naszą świąteczną galerię. Dekoracje zamocujesz na ścianie za pomocą haczyków i rzepów Command do zawieszania obrazów. Kiedy minie czas świąt i ozdoby nam się opatrzą, nie pozostanie po nich na ścianie żaden ślad – antyram i mikołajowe dodatki odczepisz usuwając najpierw przezroczyste paski, a po nich rzepy i haczyki, natomiast fotografie w nienaruszonym stanie powrócą na swoje miejsce do rodzinnego albumu.

Porada:
Galeria rodzinnych Mikołajów nie musi być zawieszona z dużą dbałością o równe dopasowanie. Szczypta asymetryczności sprawi, że całość stanie się dynamiczna i wywoła uśmiech każdej osoby, która spojrzy w jej kierunku.
Odkryj pozostałe inspiracje