INNOWACYJNY SYSTEM MOCOWAŃ

Kuchenny przybornik na wyciągnięcie ręki #Organizacja i porządkowanie kabli
zainspiruj się
Ile razy zdarzyło Ci się ubrudzić tłustymi dłońmi fronty szafek kuchennych? Ile razy zostawiłeś na nich pomarańczowe albo bordowe plamy po obieranych właśnie warzywach? Od teraz nie będziesz musiał poświęcać wolnego czasu na czyszczenie mebli kuchennych, a wszystko, czego w kuchni potrzebujesz, będziesz miał na wyciagnięcie ręki – pomoże Ci w tym pomysłowy przybornik.
47
Brudne drzwiczki nowych szafek i szuflad spędzają Ci sen z powiek, a codzienne poszukiwanie potrzebnych podczas gotowania przyborów doprowadza Cię do szału? Każdego dnia tracisz czas na szorowanie przypalonych garnków i patelni, bo nie dopilnowałeś cebuli, szukając durszlaka do odcedzenia makaronu?

Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste – łatwy w przygotowaniu przybornik kuchenny pomoże Ci w uporządkowaniu Twoich akcesoriów, które od teraz będziesz miał zawsze pod ręką. Zaopatrz się w haczyki i rzepy Command, żeby stworzyć funkcjonalny kącik na przybory kuchenne. To jednocześnie sposób na to, by aranżacja Twojej kuchni nabrała modnego charakteru.
zrób to sam


Znajdź odpowiednie miejsce dla organizera – najlepiej, by znajdował się na ścianie w pobliżu blatu roboczego, co pozwoli Ci szybko sięgnąć po potrzebne przedmioty. Jednocześnie umieść go tam, gdzie nie będzie przeszkadzał w codziennym gotowaniu oraz zmywaniu, np. w narożniku. Wyczyść powierzchnię ściany i przyklej na niej obok siebie 2 haki Command wielokrotnego użytku – z łatwością udźwigną ciężar powieszonych na nich przyborów.

Teraz możesz na nich zawiesić np. durszlaki albo sitka. Następnie na prostopadłej ścianie przymocuj gotowy wieszak z uchwytami – doskonale podtrzymają go rzepy Command, dzięki którym nie będziesz musiał sięgać po wiertarkę. Na poszczególnych hakach zawieś akcesoria w postaci rękawic kuchennych czy podkładek pod gorące garnki.

Żeby w kąciku znalazło się miejsce na wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria, na blacie ustaw specjalny pojemnik, w którym zmieścisz przybory takie jak drewniane łyżki, szpatułki czy chochle. Porada Jeśli posiadasz przybory kuchenne ze specjalnymi otworami, powieś je na ścianie na przezroczystych haczykach Command. W ten sposób oszczędzisz miejsce na blacie roboczym, co będzie szczególnie istotne w małej kuchni.

Porada
Jeśli posiadasz przybory kuchenne ze specjalnymi otworami, powieś je na ścianie na przezroczystych haczykach Command. W ten sposób oszczędzisz miejsce na blacie roboczym, co będzie szczególnie istotne w małej kuchni.
Odkryj pozostałe inspiracje