INNOWACYJNY SYSTEM MOCOWAŃ

Ślubny szyk w salonie #Dekorowanie
zainspiruj się
Dzień Twojego ślubu zbliża się wielkimi krokami – niedługo pierwsi goście zawitają do Twojego domu. Zadbaj o to, żeby już tutaj udzieliła im się weselna atmosfera i przygotuj elegancką dekorację salonu. Nie zajmie Ci to wiele czasu, a efekt będzie zachwycający. Do dzieła!

Zaproszenia na ślub już dawno trafiły do rąk adresatów, ustaliłaś menu, wybrałaś tort i wiązankę ślubną. Pozostaje odebrać suknię, zrobić manicure, posprzątać w mieszkaniu i upiec ciasto dla gości. Chciałabyś także zadbać o wyjątkową dekorację domu, ale czy zdążysz ze wszystkimi obowiązkami? Nie martw się – wystarczą balony i tiulowe pompony, aby dodać Twojemu salonowi niecodziennego charakteru. Do ich zamocowania wybierz samoprzylepne haczyki Command, które błyskawicznie przykleisz do wybranej powierzchni i również szybko odkleisz, gdy weselne emocje opadną.
51
.
zrób to sam


Zacznij od przygotowania ramek na zdjęcia – możesz zaopatrzyć się w 12 takich samych ram albo wykorzystać te, które już masz w domu. Umieść w nich takie samo tło, a w centralnych punktach 6 z nich naklej po 3 przezroczyste haczyki Command – gdy je zdejmiesz, nie pozostawią na szklanych szybkach żadnego śladu.

Przymocuj do ściany ramki na zdęcia. Wykorzystaj do tego rzepy Command, które nie zniszczą jej powierzchni i z łatwością udźwigną ciężar dekoracji. Ramy możesz umieścić symetrycznie w 4 kolumnach, jednak konfiguracja może być dowolna.

Nadmuchaj balony, a następnie zawieś je na przezroczystych haczykach przyklejonych do ramek. W ten sposób stworzyłaś pierwszą część dekoracji.

Teraz sięgnij po przezroczyste haczyki z metalowymi uchwytami i przymocuj je w kilku miejscach na suficie, np. ponad stołem. Ostatnie, co musisz zrobić, to zawiesić na nich duże pompony wykonane z tiulu. Sznureczki, na których zawisną, mogą być różnej długości – wtedy dekoracja ślubna stanie się ciekawsza. Salon będzie prezentował się najlepiej, jeśli balony i pompony tiulowe będą utrzymane w podobnej kolorystyce.

Porada
Pompony tiulowe, które ozdobią salon, będą także doskonałą dekoracją sali weselnej – jeśli masz więcej czasu, możesz z łatwością wykonać je samodzielnie. W tym celu potrzebne Ci będą tiul, tasiemka satynowa, nożyczki i sztywna podkładka, na którą nawiniesz pasma materiału.
Odkryj pozostałe inspiracje