INNOWACYJNY SYSTEM MOCOWAŃ

Wojaże małe i duże – wakacyjny przewodnik na ścianie #Dekorowanie
zainspiruj się
Jak znaleźć w domu miejsce dla wszystkich pamiątek z wakacji? Najlepiej wykorzystać je w roli dekoracji ściany. Włożone w ramki lub przymocowane na haczykach i samoprzylepnych paskach Command będą miały swoje stałe miejsce, a jednocześnie każdego dnia będą przypominały Ci o radosnym czasie wakacji. Razem z dziećmi wybierz zdjęcia i pamiątki, które zawisną na ścianie w salonie albo w jadalni, i przystąp do tworzenia wakacyjnej mapy podróży Twojej rodziny. Przy okazji odmienisz wystój swojego domu, wprowadzając do niego rodzinną atmosferę.54
.
zrób to sam


Przygotuj ramki na zdjęcia – wszystkie elementy mogą różnić się od siebie kolorystyką i wzornictwem, dzięki czemu dekoracja będzie emanowała radością i nie będzie nudna.

W poszczególne ramy włóż wybrane pamiątki: mogą to być zdjęcia z wakacji, kartki pocztowe, ulotki i inne drobiazgi przywiezione z podróży.

Tak przygotowane ramki zawieś w wybranym miejscu na ścianie. Pomogą Ci w tym samoprzylepne i łatwe w użyciu rzepy Command, dzięki którym nie będziesz musiała sięgać po wiertarkę. Wszystkie ramy ułóż na planie czworokąta.

Teraz przymocuj kolejne pamiątki – w pobliżu galerii stworzonej z ramek na zdjęcia przyklej przezroczysty mały haczyk Command, na którym zawiesisz naszyjnik, wisiorek lub inną ozdobę na sznurku. Obok haczyka i ponad nim przyklej ponadto po 2 samoprzylepne paski – będą one podtrzymywać np. pozostałe pocztówki, które nie zmieściły się w ramkach. Gotowe!

Porada
Wakacyjny przewodnik stworzony z takich elementów może mieć zupełnie inny układ. Ramki, haczyki i samoprzylepne paski z umocowanymi na nich pamiątkami mogą się dowolnie przeplatać lub zostać ułożone tak, by odwzorowywać kolejność odbytych wycieczek.
Odkryj pozostałe inspiracje