nowoczesna pracownia

ZAINSPIRUJ SIĘ

 

Biurko, krzesło, łóżko i szafa to zdecydowanie za mało, by urządzić studencki pokój. Tym, co z pewnością Ci się przyda, jest także funkcjonalny organizer umieszczony przy Twoim stanowisku pracy. Jak samodzielnie i szybko zaaranżować przestrzeń przy biurku, aby Twój pokój stał się nie tylko funkcjonalny, ale i ładny?

Organizacja biurka to jedna z najważniejszych kwestii w pokoju studenta. Co zrobić, jeśli stancja nie jest odpowiednio wyposażona? Możesz samodzielnie stworzyć odpowiadający Ci ogranizer, który będzie pełnił jednocześnie rolę notatnika i kalendarza, a także pomieści Twoje dodatki, słuchawki czy klucze. Co więcej, w razie potrzeby będziesz mógł go łatwo zdemontować – haczyki i rzepy Command, które posłużą Ci do zamocowania wszystkich elementów, nie pozostawiają na ścianie żadnych śladów i nie grożą jej zniszczeniem. Tak przygotowany, możesz śmiało rozpocząć studia.

ZRÓB TO SAM!

 

Zacznij od zawieszenia na ścianie przy biurku czterech podkładek typu clipboard – zrobisz to błyskawicznie za pomocą samoprzylepnych haczyków z metalowymi uchwytami. Wszystkie elementy umieść na planie kwadratu – sprawdzi się również inna dowolnie zaprojektowana przez Ciebie konfiguracja. Teraz do podkładek możesz przyczepić czyste kartki, listy zadań do wykonania czy karteczki z zapisanymi terminami. Po jednej stronie podkładek przyklej trzy średnie haczyki. Będziesz mógł odwieszać na nich np. identyfikator, chustę, słuchawki albo klucze. Druga strona będzie natomiast doskonałym miejscem na dekoracje. Najważniejsza z nich to napis utworzony z pojedynczych liter ulokowanych w pionie – każdą z nich przytwierdź w odpowiedniej kolejności do ściany na mocne rzepy Command. W pobliżu przyklej też haczyk, na którym zawiśnie wybrana ozdoba na sznurku. Studencka stancja nigdy nie była urządzona lepiej!

ikona porada

Porada

Litery składające się na napis możesz kupić gotowe bądź wykonać samodzielnie, np. przy użyciu styropianu. Wystarczy odrysować je na materiale, wyciąć ostrym nożykiem, a następnie pomalować farbą w dowolnym kolorze.

LISTA ZAKUPÓW

ikona lista zakupów

Dodatkowe zakupy

  • clipboard 4 szt.
  • litery dekoracyjne
  • dekoracja na sznurku