biżuteria na haczykach

ZAINSPIRUJ SIĘ

 

W końcu doczekałaś się upragnionego urlopu! Możesz już zacząć pakować bagaż i udać się na beztroskie wakacje. Wyjeżdżasz do dawno nieodwiedzanego domku letniskowego w górach, na Mazury albo nad morze? Nie pozwól, żeby brak funkcjonalnego wyposażenia zepsuł Twoje wczasy. Zobacz, jak stworzyć na miejscu praktyczny organizer na dodatki.

Twój domek nam morzem nie jest jeszcze kompletnie wyposażony? Pogubiona z tego powodu biżuteria, klucze czy torebka mogą stać się przyczyną zmarnowanego letniego dnia.

Dlatego spakuj do torby haczyki Command i w letnim lokum przygotuj ogarnizer, dzięki któremu zachowasz porządek we wszystkich swoich akcesoriach. Jednocześnie stworzysz tym samym uroczą kobiecą dekorację, która doda wnętrzu charakteru.

ZRÓB TO SAM!

 

Do wykonania ogranizera potrzebujesz ramy od obrazu lub ramki na zdjęcia. W roli tła wykorzystaj np. fragment tapety w jednolitym kolorze – wytłoczony na niej wzór doda całej kompozycji uroku. Dotnij go tak, by odpowiadał rozmiarowi Twojej ramy i umieść w niej.

Wewnątrz ramki z zamocowaną tapetą przyklej 3 haczyki Command z metalowymi uchwytami. Dwa z nich niech znajdują się w jednej poziomej linii, a trzeci, środkowy, powyżej nich. Układ haczyków jest jednak dowolny – podobnie jak ich liczba, którą możesz dopasować do własnych potrzeb.

Teraz zamocuj ramkę w wybranym miejscu na ścianie – wykorzystaj w tym celu 2 rzepy Command, które bez trudu udźwigną jej ciężar i w razie potrzeby pozwolą na łatwą zmianę jej położenia. W ramce możesz umieścić teraz swoje naszyjniki, wisiorki itp.

Obok ramki przymocuj średni przezroczysty haczyk, na którym będziesz mogła przechowywać np. swoją torebkę. Do ozdobienia całości wykorzystaj motyle – przymocuj je do brzegów ramy na samoprzylepne paski Command, które w całej kompozycji pozostaną niewidoczne.

ikona porada

Porada
Oragnizer tego typu sprawdzi się w Twojej sypialni, ale także w przedpokoju. Jeśli uzupełnisz go o dodatkowe haczyki, będzie doskonałym miejscem do przechowywania kluczy, okularów przeciwsłonecznych czy kapelusza.

LISTA ZAKUPÓW

ikona lista zakupów

Dodatkowe zakupy

  • rama na zdjęcia lub od obrazu
  • fragment tapety
  • dekoracyjne motyle 3 szt.