wakacyjna łazienka

ZAINSPIRUJ SIĘ

 

Miejsce w hotelu zarezerwowane, bilety na pociąg kupione – teraz pozostaje tylko się spakować. Co może się przydać podczas wyjazdu na wakacje? Na pewno drobne akcesoria, które pomogą Ci w zorganizowaniu przestrzeni wynajętego pokoju i łazienki. 

Zaplanowałaś wyjazd w góry, wakacje nad morzem albo wynajęłaś domek nad jeziorem? Bez względu na to, gdzie spędzisz swój urlop, spakuj do torby haki Command. Dzięki nim urządzisz wakacyjną łazienkę w taki sposób, by mieć łatwy i wygodny dostęp do wszystkich swoich akcesoriów. Będziesz też pewna, że Twoje ręczniki, szlafrok czy kosmetyki pozostaną na swoim miejscu i nie będą niepotrzebnie zalegały na łóżku czy krześle w pokoju. Z takimi akcesoriami w wynajętej łazience będziesz czuła się jak w domu!

ZRÓB TO SAM!

 

Najpierw oceń, w których miejscach w łazience brakuje uchwytów. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamocowanie ich w pobliżu wanny, kabiny prysznicowej lub umywalki.

Weź 3 duże haki Command i przyklej je do ściany w wybranych punktach – powinny znajdować się na takiej wysokości, by umożliwiać Ci łatwe sięganie po zawieszone na nich ręczniki i akcesoria. Przymocuj je w jednej poziomej linii lub w innej dogodnej dla Ciebie konfiguracji – teraz możesz powiesić na nich ręczniki, szlafrok, a nawet jedną z wakacyjnych pamiątek. 

Łazienka urządzona za pomocą haków Command pozwoli Ci na chwile wytchnienia po dniach pełnych wakacyjnych wrażeń. Co więcej, gdy urlop dobiegnie końca, z łatwością odkleisz wszystkie elementy od ściany, nie pozostawiając na niej żadnych śladów, i zabierzesz ze sobą do domu – praktyczne i proste!

ikona porada

Porada 
Aby wakacyjna łazienka była w pełni funkcjonalna, możesz wyposażyć ją także w mydelniczkę Command. Jest poręczna i niewielka, a do tego nie powstają na niej zacieki – nie będziesz więc musiała poświęcać urlopu na utrzymanie łazienki w czystości.

LISTA ZAKUPÓW

ikona lista zakupów

Dodatkowe zakupy

  • dekoracja na sznurku

Product Masonry Layout