rodzinne zdjęcia na różowej ścianie

ZAINSPIRUJ SIĘ

 

Właśnie wróciłaś z rodzinnego urlopu. Jeszcze świeże wspomnienia nie dają o sobie zapomnieć – i niech tak pozostanie! Przejrzyj zrobione podczas podróży zdjęcia i wywołaj te, które najbardziej zasługują na wyeksponowanie. Dzięki nim Ty i cała Twoja rodzina będziecie mieli okazję do wspólnego wspominania udanych wakacyjnych chwil.

Wycieczki po górach, spacery, wspólne zabawy – to wszystko znajdziesz na zdjęciach z wakacji. Nie chowaj swoich pamiątek do szafy – najpiękniejsze fotografie zasługują na wyeksponowanie! Rodzinna galeria zdjęć stanie się nie tylko przypomnieniem beztroskich chwil, ale też najważniejszą dekoracją ściany w jadalni albo Twoim gabinecie. Jej wykonanie jest banalnie proste – wszystko, czego potrzebujesz, to ramki na zdjęcia i rzepy Command do ich powieszenia. Zobacz, jak stworzyć galerię, która stanie się jednocześnie najlepszą pamiątką z rodzinnych wczasów.

ZRÓB TO SAM!

 

Zaopatrz się w ramki na zdjęcia – dobrze, by były w różnych rozmiarach, co nada całej „wystawie” dynamiki. Mogą mieć ten sam kolor lub różnić się od siebie odcieniem – najważniejsze, by pasowały do wystroju Twojego wnętrza.

W każdą z ramek włóż wywołane wcześniej zdjęcia rodzinne. Kilka z nich możesz zastąpić np. pracami plastycznymi Twoich dzieci – rysunkami, malowankami czy wyklejankami wykonanymi w czasie wakacyjnych wojaży.

Teraz pora na przymocowane ramek w wybranym miejscu, np. na ścianie w pobliżu stołu lub biurka. Każdą z nich przymocuj na 2 rzepy Command – dzięki nim nie będziesz musiała korzystać z wiertarki ani gwoździ, a z przygotowaniem kompozycji poradzisz sobie bez niczyjej pomocy. Układ poszczególnych elementów jest dowolny – może być np. nieregularny, ale też oparty na planie kwadratu lub prostokąta. Pamiętaj, że w razie potrzeby łatwo zmodyfikujesz położenie poszczególnych ramek – rzepy Command łatwo odkleisz od ściany i przymocujesz ponownie w innym miejscu.

ikona porada

Porada 
Stworzoną w ten sposób galerię zdjęć możesz w każdej chwili powiększyć o kolejne pamiątki – wystarczy, że zaopatrzysz się w nową ramkę, umieścisz w niej zdjęcie z weekendowego wyjazdu albo odwiedzin u znajomych i przymocujesz na rzepy Command.

LISTA ZAKUPÓW

ikona lista zakupów

Dodatkowe zakupy

  • ramki na zdjęcia 8 szt.