ściana przypominajka dla zabieganych

ZAINSPIRUJ SIĘ

 

Właśnie wynająłeś pokój, który przez najbliższe miesiące będzie pełnił rolę studenckiej stancji. Teraz pora go urządzić i zadbać o wystój wnętrza – nie zapomnij przy tym o odpowiedniej organizacji i zaaranżuj kącik, dzięki któremu będziesz zawsze pamiętał o goniących Cię terminach, egzaminie czy wizycie właściciela mieszkania.

Dzwoni budzik, szybko wstajesz i zbierasz się do wyjścia – w końcu nie możesz spóźnić się na kolokwium. Zaraz potem musisz biec na długo wyczekiwaną wizytę do dentysty, a po południu czeka Cię spotkanie z hydraulikiem, który ma naprawić spłuczkę. Na jutro prezentacja, pojutrze randka, a gdzieś pomiędzy trzeba jeszcze zrobić zakupy. Boisz się, że zapomnisz? Nic podobnego! Stwórz na ścianie praktyczny organizer, a wszystkie terminy będziesz miał zawsze pod kontrolą. Potrzebujesz rzepów i pasków Command oraz tablicy korkowej, tablicy magnetycznej i kieszeni, które dzięki nim przymocujesz. Zobacz, jakie to proste!

ZRÓB TO SAM!

 

Zacznij od przymocowania na ścianie tablicy korkowej – najlepiej sprawdzą się w tym przypadku mocne rzepy, które nie zniszczą powierzchni ściany. Ten element będzie główną częścią organizera – wyposaż go w pinezki i karteczki, by móc szybko zapisywać na nich ważne informacje. Obok tablicy korkowej umieść kieszeń, w której przechowasz np. paragony, faktury czy indeks. Aby trwale i bezpiecznie zawisła na ścianie, możesz posłużyć się rzepami lub samoprzylepnymi haczykami Command. Poniżej kieszeni zamocuj także mniejszą tablicę magnetyczną. Dzięki niej zapomnisz o pogubionych długopisach i będziesz je miał zawsze na wyciągnięcie ręki. Aby ją przykleić, sięgnij po samoprzylepne paski, które stabilnie podtrzymają ją w wybranym miejscu. Teraz jesteś gotowy na rozpoczęcie roku akademickiego!

ikona porada

Porada 
Rzepy, paski i haczyki Command są łatwe zarówno w montażu, jak i usunięciu. Gdy zdecydujesz na zmianę miejsca zamieszkania, będziesz mógł bezpiecznie odkleić je od ściany, nie martwiąc się tym, że pozostaną na niej jakiekolwiek ślady.

LISTA ZAKUPÓW

ikona lista zakupów

Dodatkowe zakupy

  • tablica korkowa
  • tablica magnetyczna
  • kieszeń