sypialnia w odcieniach beżu, różu i zieleni

ZAINSPIRUJ SIĘ

Przeprowadzka do wymarzonego własnego lokum – jeszcze tylko kilka nowych mebli i dodatków i będzie można rozpocząć rozpakowywanie się… Ale chwileczkę! Te ściany nie mogą pozostać takie puste! Wiercenie i robienie dziur w świeżo wygładzonych i pomalowanych w ulubione kolory ścianach brzmi jak najgorszy koszmar? Wypróbuj systemy do samoprzylepnego montażu dekoracji ściennych!

ZRÓB TO SAM!

Nieinwazyjny montaż

Systemy montażowe bez użycia gwoździ to absolutny hit, pozwalający na błyskawiczną dekorację ścian, sufitów, a nawet mebli. Nie obawiaj się o hałasy i problemy z sąsiedzkimi stosunkami zaraz po przeprowadzce. Ten sposób montowania nie generuje żadnego hałasu! Co więcej – zdecydowanie ogranicza też liczbę fałszywych ruchów, przez które można sobie uszkodzić palca, a zatem minimalizuje ilość wykrzyczanych brzydkich słów do zera! Rzepy do montażu drobiazgów o płaskich tylnych powierzchniach, specjalne haki do przytwierdzenia obrazków z uchwytami czy też akcesoria do organizowania domowych kabli i haczyki na ręczniki w łazience – to wszystko pomoże Ci uporać się z zagospodarowaniem pustych ścian w domu.

Akcesoria do nieinwazyjnego montażu elementów ściennych zostały zaprojektowane z użyciem specjalnych tworzyw sztucznych i klejów. Umożliwiają one utrzymanie nawet kilkukilogramowych obciążeń przez długi czas. Jednocześnie nie zespalają się z powierzchnią ściany, przez co po usunięciu taśmy nie pozostawiają na niej dziur ani resztek kleju.

Przyczepiaj, co chcesz!

Aby stworzyć niebanalną dekorację ścienną, nie potrzeba ani dużych pieniędzy, ani robienia dziur w ścianach. Dzięki innowacyjnym taśmom i rzepom do montażu nieinwazyjnego możesz stworzyć dowolną instalację ścienną zbudowaną z wielu pojedynczych elementów. Nie ma konieczności tworzenia dla każdego z nich osobnej dziury i wbijania gwoździ!

Wśród akcesoriów do szybkiego montażu znajdziesz między innymi innowacyjne rzepy do przytwierdzania obrazów na ścianach. Rzepy o różnych rozmiarach są w stanie udźwignąć obrazy o wadze do 7,2 kg! To sprawia, że w salonie na głównej ścianie możesz urządzić sobie prywatną galerię sztuki, wieszając swoje ukochane płótna bez wiercenia ścian! Na ścianach doskonale sprawdzą się przytwierdzone wieloramki na zdjęcia, pozwalające tworzyć przezabawne kolaże z prywatnego albumu fotografii. Jeśli chcesz, możesz wykonać takie kolaże samodzielnie, oprawiając każde z ulubionych zdjęć w minimalistyczną ramkę lub antyramę i tworząc niesymetryczne, zwariowane układy fotografii o różnych rozmiarach na ścianie w salonie!

Dla miłośników handmade

Niebanalne instalacje artystyczne, takie jak ręcznie robione kwietniki, nietypowe doniczki, patchworki czy wszelkie inne dekoracje idealne na ścianę, znajdą swoje miejsce dosłownie wszędzie dzięki rzepom i taśmom montażowym. Istnieje bardzo wiele sposobów na to, jak ze starych puszek, tektury lub innych przedmiotów codziennego użytku po drobnej przeróbce powstało coś, co będzie cieszyć oko, a może też spełniać praktyczną funkcję. Warto pobawić się w kreatora dobrego smaku w swoim domu i zagospodarować swoje nagie ściany drobiazgami, które uczynią dom przyjemniejszym dla oka.

Poszukując nieinwazyjnego sposobu na przytwierdzenie urodzinowych girland i balonów, można wykorzystać haczyki wielokrotnego użytku i inne elementy montażowe, które po imprezie bardzo łatwo i bez śladu można zdjąć i wykorzystać ponownie do innego celu. Takie ozdoby do szybkiej aranżacji ścian na przyjęcie-niespodziankę zawsze mają bardzo pozytywny odbiór – więc czemu by ich nie spróbować? Szczególnie że nie wiąże się to absolutnie z niszczeniem ścian mieszkania!