kapelusz na wieszaku

ZAINSPIRUJ SIĘ

 

Zainspiruj się Zastanawiasz się jak w prosty sposób uporządkować garderobę i dodatki, żeby zawsze łatwo znaleźć potrzebne akcesoria? Jest na to szybki i efektowny sposób, dzięki któremu nie tylko na dobre zapomnisz o problemie zagubionych rzeczy, ale też odświeżysz wygląd swojej sypialni lub garderoby, która mogła Ci się znudzić.

Każdego ranka na poszukiwania odpowiednich apaszek i okryć marnujesz cenne minuty i nie masz pomysłu, jak to zmienić?

Rozwiązanie jest zaskakująco proste – przygotuj nietypowy organizer, imitujący prawdziwy stojący wieszak, który jednocześnie będzie niepowtarzalną dekoracją wnętrza. Zajmie Ci to zaledwie chwilę, a efekt?

Zobaczysz, przekroczy Twoje oczekiwania! Wygląd wieszaka będzie się zmieniał wraz z gamą Twoich akcesoriów, a co więcej – umożliwi błyskawiczne odnalezienie tego, czego właśnie szukasz.

Już nigdy schowane na dnie szafy apaszki i kapelusze nie będą powodem Twojego spóźnienia!

ZRÓB TO SAM!

 

Do stworzenia wieszaka będzie potrzebna jedna z naklejek ściennych przedstawiających stojący wieszak na odzież wierzchnią. Im większy model wybierzesz, tym więcej zyskasz miejsca do przechowywania swoich akcesoriów. Przy okazji sprawisz, że wygląd Twojej ściany zmieni się nie do poznania. Wybierz miejsce, w którym chcesz nakleić dekorację.

Jeśli naklejka jest odpowiednio duża, np. zbliżona wysokością do wzrostu dorosłego człowieka, jej dolną część umieść tuż przy podłodze – w ten sposób dekoracja będzie wyglądała tak, jakby z niej wyrastała.

Przymocuj ją do ściany, np. w pobliżu drzwi lub tuż obok lustra, żeby błyskawicznie sprawdzić, czy wybrana apaszka i sweter pasują do Twojej stylizacji.

Teraz sięgnij po odpowiednie haczyki i poprzyklejaj je w różnych miejscach na wieszaku. Na małym haczyku możesz powiesić np. kapelusz lub apaszkę.

Największy udźwignie natomiast zawieszoną na nim bluzkę lub sweterek przygotowany na następny dzień. Pamiętaj, że haczyki możesz przykleić w dowolnym miejscu wieszaka – w razie potrzeby wystarczy pociągnąć za samoprzylepny pasek, by łatwo odczepić wybrany element od ściany, bez zniszczenia samej naklejki.

LISTA ZAKUPÓW

ikona lista zakupów

Dodatkowe zakupy

  • naklejka dekoracyjna przestawiająca stojący wieszak